Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CITIES - OCEAN DRIVE, 16 CM

132,00 €
vypredané
Zápalky zadarmo ako darček.
Dizajn vonnej sviečky Ocean Drive je vďaka svojim geometrickým vzorom abstraktný a umelecký, evokujúci nočné osvetlenie. Sviečka je zároveň ódou na amerického maliara Petera Halleyho.

- Veľkosť 16 cm, váha 1 kg, doba horenia 150 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa - vôňa sviečky je ovocne-drevitá zmes mandarínok a cédru, ktorá vás zavedie k rôznofarebnému osvetleniu a rušným davom Ocean Drive.

Charakteristika produktu

Kód MAX16COD
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Mandarínka-céder
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 150 hodín
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Cities
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 1000 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CITIES - OCEAN DRIVE, 16 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.