Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB MANHATTAN 10 CM

95,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Sviečka v zeleno-striebornej farbe z limitovanej zimnej kolekcie Manhattan, inšpirované atmosférou Vianoc v New Yorku.
Pri horení ornamenty na sviečke pripomínajú legendárnu architektúru New Yorku
Vôňa: vianočná borovica

Výrazná vôňa borovice pripomínajúca atmosféru Vianoc v New York City.

Charakteristika produktu

Kód MAX10NYC
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu MANHATTAN
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 60 hodín
Farba tmavo zelená
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Cities
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g
Typ vône Neutrálna

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB MANHATTAN 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.