3+1 ZADARMO
Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY - LOVE, GURMÁNSKÉ KVETY, 500 ML

16,00 €
na sklade
3+1 ZADARMO

Vôňa z kolekcie Aroma - Love - prebúdza zmysly a stimuluje túžbu. Obsahuje esenciálny olej ylang-ylang a pačuli, ktoré povznášajú ducha, harmonizujú srdce a emócie a pôsobí afrodiziakálne.

Aroma kolekcia vznikla s jediným cieľom – aby podporila vašu duševnú pohodu!
Žijeme vo svete plnom každodenného stresu a nervozity, preto je viac než žiaduce, aby bol náš domov oázou pokoja, pohody a pozitívnej energie. A to je dôvod, prečo Maison Berger prichádza s novou kolekciou troch vôní, ktoré sú obohatené o blahodarné účinky esenciálnych olejov. Tieto jemné vône uvoľnia vaše telo i myseľ, oživia vaše zmysly a povzbudia vašu náladu.

Charakteristika produktu

Kód 115092
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 
Druh Náplne
Vôňa/Názov produktu LOVE
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Farba číra
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Aroma
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER PARIS NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY - LOVE, GURMÁNSKÉ KVETY, 500 ML

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.