Maison Berger Paris

DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA LEGEND + ELEGANCIA Z PARÍŽA

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.

Darčekové balenie katalytickej lampy Legend a interiérového parfému Elegancia z Paríža.


Balenie obsahuje elegantnú a rafinovanú katalytickú lampu Legend, inšpirovanú vzácnym drahokamom. Lampa je vyrobená z ametystovo ružového priesvitného skla a je ozdobená lesklou striebornou korunkou s perličkami. Súčasťou balenia je aj parfum Elegancia z Paríža - vôňa predstavuje esenciu šťastia a ženskej zamilovanosti. Kvetinová vôňa má v základe santalové drevo, vanilku, cedro a biele pižmo, v srdci klinček, gardéniu, ružu a fialku, na vrchole broskyňa a malinu.


Objem lampy je 372 ml, výška 16 cm.


Darčekový set Legend je vytvorený špeciálne na oslavu 120. výročia vzniku značky Lampe Berger. Hlavným motívom osláv je Paríž - francúzska metropola, mesto módy, trendov a umenia žiť - a samozrejme jej hlavná dominanta - Eiffelova veža. Jarný motív na obale je dielom dizajnérky Dorothea Renaulta, ktorá spolupracuje s vyhlásenými značkami ako je Chanel alebo L'Oréal.

Charakteristika produktu

Kód 4647
Charakter vône Kvetinová
Druh Katalytické lampy
Objem (ml) 372 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Farba ružová
Vôňa Elegancia z Paříža
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA LEGEND + ELEGANCIA Z PARÍŽA

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, keď tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.