Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - SPA DAY

22,95 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Spa Day – Poďme prežiť deň plný relaxácie a osviežiť sa vôňou mäty a jablka pre navodenie tej správnej kúpeľnej atmosféry.
Hlava: čerstvé tóny, vodné kvetiny
Srdce: muguet
Základ: ambra, biele pižmo

VLASTNOSTI: Sviečky Kringle Candle stredné obsahujú dva bezolovnaté bavlnené knôty, žiarivo biely vosk, ľahko odstrániteľný štítok. Sklo sviečky je varné, teda pohár je možné ďalej použiť v domácnosti napr. na uskladnenie potravín alebo čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú.

Charakteristika produktu

Kód 0067-000411
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Spa Day
Charakter vône Svieža, citrusová
Výdrž 75 hodín
Farba biela
Výrobca Kringle Candle
Krajina pôvodu USA
Hmotnosť (g) 411 g

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - SPA DAY

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.