Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - SNOW CAPPED FRASER

22,95 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Hlava: ambra, jedľa, balzamové tóny
Srdce: svieže zelené tóny, mach
Základ: borovica, korenie, drevo

Nadýchnite sa sviežeho horského vzduchu a nasajte vôňu stromov pokrytých čerstvo napadaným snehom. Potešte svoje zmysly vôňou jedle s balzamovým nádychom teplej ambry a machu.

VLASTNOSTI: Sviečky Kringle Candle stredné obsahujú dva bezolovnaté bavlnené knôty, žiarivo biely vosk, ľahko odstrániteľný štítok. Sklo sviečky je varné, teda pohár je možné ďalej použiť v domácnosti napr. na uskladnenie potravín alebo čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú.

Charakteristika produktu

Kód 0067-000101
Druh produktu Vonné sviečky
Výrobca Kringle Candle
Krajina pôvodu USA
Charakter vône Púdrová
Farba biela
Výdrž 75 hodín
Hmotnosť (g) 411 g
Vôňa Snow Capped Fraser

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - SNOW CAPPED FRASER

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.