Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - GOLD&CASHMERE

22,95 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Hlava: bergamot, čierna ríbezľa, pomaranč
Srdce: krémová vanilka, maslo, javorový sirup
Základ: ambra, pižmo, santalové drevo

Teplá vôňa, ktorá vznikla kombináciou ovocných tónov, krémovej vanilky, pižma a sladkých driev. Rozprávkovo jemná a hrejivá vôňa.

VLASTNOSTI: Sviečky Kringle Candle stredné obsahujú dva bezolovnaté bavlnené knôty, žiarivo biely vosk, ľahko odstrániteľný štítok. Sklo sviečky je varné, teda pohár je možné ďalej použiť v domácnosti napr. na uskladnenie potravín alebo čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú.

Charakteristika produktu

Kód 0067-000423
Druh produktu Vonné sviečky
Výrobca Kringle Candle
Krajina pôvodu USA
Charakter vône Sladká
Farba biela
Výdrž 75 hodín
Hmotnosť (g) 411 g
Vôňa Gold&Cashmere

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - GOLD&CASHMERE

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.