KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - EUCALYPTUS MINT

22,95 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Eucalyptus Mint – Čerstvý zelený eukalyptus so sladkastou mätovou vôňou a extra porciou práve natrhaných bylín vytvára senzačnú sviežu vôňu.

VLASTNOSTI: Sviečky Kringle Candle stredné obsahujú dva bezolovnaté bavlnené knôty, žiarivo biely vosk, ľahko odstrániteľný štítok. Sklo sviečky je varné, teda pohár je možné ďalej použiť v domácnosti napr. na uskladnenie potravín alebo čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú.

Charakteristika produktu

Kód 0067-000415
Druh produktu Vonné sviečky
Výrobca Kringle Candle
Krajina pôvodu USA
Charakter vône Svieža, citrusová
Výdrž 75 hodín
Hmotnosť (g) 411 g
Farba biela
Vôňa Eucalyptus Mint

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA STREDNÁ - EUCALYPTUS MINT

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.