Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ - ROSÉ ALL DAY

12,95 €
vypredané
Rosé all day – Jasná a temperamentná kytica citrusových a kvetinových tónov, zakončená vzdušnými a sladkými tónmi šampanského.
Hlava: iskrivý grep
Srdce: sladký grep
Základ: ružové šampanské

VLASTNOSTI: Sviečky Kringle Candle malé obsahujú jeden bezolovnatý bavlnený knôt, žiarivo biely vosk, jednoducho odstrániteľný štítok. Sklo sviečky je varné, teda pohár je možné ďalej použiť v domácnosti napr. na uskladnenie potravín alebo čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú.

Charakteristika produktu

Kód 0070-000512
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Rosé all day
Charakter vône Sladká
Výdrž 25 hodín
Farba biela
Výrobca Kringle Candle
Krajina pôvodu USA
Hmotnosť (g) 127 g

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ - ROSÉ ALL DAY

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.