Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ - DEWDROPS

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Stimulujúca vôňa rannej rosy. Kvetinové tóny jazmínu, ruža a orchidea sa nádherne dopĺňajú s hrejivými tonka bôbmi, sviežou mätou a povzbudzujúcim morských vzduchom. Dewdrops je vôňa, ktorá sa dotkne vašich zmyslov.
Hlava: zelené tóny, vzduch, mäta
Srdce: jazmín, karafiát, orchidea, ruža
Základ: tonka bôby, pižmo

VLASTNOSTI: Sviečky Kringle Candle malé obsahujú jeden bezolovnatý bavlnený knôt, žiarivo biely vosk, jednoducho odstrániteľný štítok. Sklo sviečky je varné, teda pohár je možné ďalej použiť v domácnosti napr. na uskladnenie potravín alebo čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú.

Charakteristika produktu

Kód 0070-000262
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Dewdrops
Charakter vône Kvetinová
Výdrž 25 hodín
Výrobca Kringle Candle
Hmotnosť (g) 127 g

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ - DEWDROPS

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.