Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ – FIRESIDE

12,95 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Hlava: pomaranč, bergamot
Srdce: ovocie, korenie
Základ: škorica, pižmo, pačuli, tabak

Zapálený oheň v krbe, praskanie dreva, tlmený dym a jemná citrusová aróma. Vychutnajte si túto jedinečnú atmosféru pri chladných večeroch.

TULAJDONSÁGOK: A kis méretű Kringle Candle gyertyák egy ólommentes len kanóccal, fényes fehér viasszal, könnyen leszedhető címkével rendelkezik. A gyertya üvegtartója hőálló üvegből van, és ezért ezeket a tartályokat újra lehet hasznosítani, pld. élelmiszerek tárolására. A fantáziának nincsenek határai.

Charakteristika produktu

Kód 0070-000421
Charakter vône Ovocná
Výrobca Kringle Candle
Druh produktu Vonné sviečky
Farba biela
Výdrž 25 hodín
Hmotnosť (g) 127 g
Krajina pôvodu USA

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ – FIRESIDE

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.