Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ – JINGLE ALL THE WAY

12,95 €
na sklade
Hlava: zelené lístky, citrusy, pomaranč, červené bobuľovité ovocie
Srdce: kvetiny, jazmín, muškátový oriešok, jahoda
Základ: škorica, sladkosť drevitosť

Sladučké ovocie s citrusovými tónmi, tak akurát vyvážené korením a drevitou vôňou - proste sviatočná atmosféra v jednej vonnej sviečke.

VLASTNOSTI: Sviečky Kringle Candle malé obsahujú jeden bezolovnatý bavlnený knôt, žiarivo biely vosk, jednoducho odstrániteľný štítok. Sklo sviečky je varné, teda pohár je možné ďalej použiť v domácnosti napr. na uskladnenie potravín alebo čohokoľvek iného. Fantázii sa medze nekladú.

Charakteristika produktu

Kód 0070-000327
Charakter vône Ovocná
Výrobca Kringle Candle
Druh produktu Vonné sviečky
Farba biela
Výdrž 25 hodín
Hmotnosť (g) 127 g

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA MALÁ – JINGLE ALL THE WAY

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.