KOBO

KOBO VONNÁ SVIEČKA WOODBLOCK VOTIV - SILK ROAD SPICE

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Silk Road Spice – vetiver, tonka bôby, klinčeky, levanduľa. Drevitá vôňa s korenitými tónmi. Vôňa sa otvára vôňou levandule a prechádza do silnejšej korenisto-drevitej kompozície cédrového a santalového dreva, pačuly a klinčekov. Tieto drevité tóny vône dominujú, ale sú postupne zjemnené sviežim vetiverom a sladkými tonka bôbmi.

Balenie obsahuje drevené zápalky.

Sviečky KOBO sú vyrobené z čistého sójového vosku, obsahujú bavlnený knôt. Neobsahujú pridané farbivá, ftaláty alebo ropné produkty. Každá sviečka je ručne plnená v USA s rešpektom k životnému prostrediu.

Charakteristika produktu

Kód 811415
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia Woodblock
Výrobca KOBO
Druh produktu Vonné sviečky
Farba hnedá
Výdrž 20 hodín
Hmotnosť (g) 85 g
Vôňa Silk Road Spice
Krajina pôvodu USA

Ako používať
KOBO VONNÁ SVIEČKA WOODBLOCK VOTIV - SILK ROAD SPICE

Junko a Louis, novomanželia a dobrodruhovia zo severného Japonska, strávili niekoľko rokov cestovaním do najvzdialenejších kútov sveta. Vždy po návrate domov rozprávali svojim priateľom a rodine historky zo svojich ciest, ktoré boli plné detailov z exotických krajín. Fotky, ktoré im ukazovali, mohli iba ťažko vyjadriť skutočnú krásu a hodnotu získaných zážitkov. Junko sa často pokúšala opísať vôňu dažďového pralesa, večernej púšte alebo prázdnych ulíc po bujarých oslavách. Ako ale danú vôňu najlepšie vyjadriť? Môžeme ju zachytiť? Čoskoro pochopila, že vôňa je jedným z kľúčových prvkov pre vyjadrenie niektorých zážitkov a emócií. Aj keď je neviditeľná, je to práve vôňa, ktorá vo vás zanechá hlboký dojem a vtiahne vás hlboko do vašich spomienok a pocitov. A práve takto sa zrodila vášeň pre vône, ktorá dala vzniknúť čistým sójovým sviečkam a tyčinkovým difuzérom značky KOBO.