KOBO

KOBO VONNÁ SVIEČKA WOODBLOCK VOTIV - MODENA LEATHER

13,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Modena Leather – koža. Mužská vôňa založená na komponente talianskeho kožiarskeho výrobcu. Táto celokožená vôňa kombinuje jemnú kožu, citrusové tóny a sladkú notu ambry.

Balenie obsahuje drevené zápalky.

Sviečky KOBO sú vyrobené z čistého sójového vosku, obsahujú bavlnený knôt. Neobsahujú pridané farbivá, ftaláty alebo ropné produkty. Každá sviečka je ručne plnená v USA s rešpektom k životnému prostrediu.

Charakteristika produktu

Kód 811414
Výrobca KOBO
Krajina pôvodu USA
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia Woodblock
Druh produktu Vonné sviečky
Farba hnedá
Výdrž 20 hodín
Hmotnosť (g) 85 g
Vôňa Modena Leather

Ako používať
KOBO VONNÁ SVIEČKA WOODBLOCK VOTIV - MODENA LEATHER

Junko a Louis, novomanželia a dobrodruhovia zo severného Japonska, strávili niekoľko rokov cestovaním do najvzdialenejších kútov sveta. Vždy po návrate domov rozprávali svojim priateľom a rodine historky zo svojich ciest, ktoré boli plné detailov z exotických krajín. Fotky, ktoré im ukazovali, mohli iba ťažko vyjadriť skutočnú krásu a hodnotu získaných zážitkov. Junko sa často pokúšala opísať vôňu dažďového pralesa, večernej púšte alebo prázdnych ulíc po bujarých oslavách. Ako ale danú vôňu najlepšie vyjadriť? Môžeme ju zachytiť? Čoskoro pochopila, že vôňa je jedným z kľúčových prvkov pre vyjadrenie niektorých zážitkov a emócií. Aj keď je neviditeľná, je to práve vôňa, ktorá vo vás zanechá hlboký dojem a vtiahne vás hlboko do vašich spomienok a pocitov. A práve takto sa zrodila vášeň pre vône, ktorá dala vzniknúť čistým sójovým sviečkam a tyčinkovým difuzérom značky KOBO.