KOBO

KOBO TYČINKOVÝ DIFUZÉR WOODBLOCK - STONEFLOWER, 266 ML

55,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Stoneflower – okvetné lístky jazmínu, levandule, ambry. Svieže, žiarivé tóny citrónu, bergamotu a pomarančového kvetu prepletené jazmínovými lístkami, čerstvou levanduľou a ylang ylang, doplnené hrejivým santalovým drevom, vanilkovým pižmom a bohatou ambrou.

Jednoduchý a nadčasový dizajn kolekcie Woodblock pripomína poctivú remeselnú prácu. Každá z ôsmich vôní je jedinečná a odlišná od ostatných. Sklenené nádoby jantárovej farby a čisté formy sa hodia do každého interiéru.
• Bez alkoholu
• Bez obsahu ftalátov
• NEtestované na zvieratách

Charakteristika produktu

Kód 811206
Výrobca KOBO
Krajina pôvodu USA
Charakter vône Kvetinová
Kolekcia Woodblock
Druh produktu Aroma difuzéry
Farba hnedá
Výdrž 4-6 mesiacov
Objem (ml) 266 ml
Vôňa Stoneflower

Ako používať
KOBO TYČINKOVÝ DIFUZÉR WOODBLOCK - STONEFLOWER, 266 ML

Junko a Louis, novomanželia a dobrodruhovia zo severného Japonska, strávili niekoľko rokov cestovaním do najvzdialenejších kútov sveta. Vždy po návrate domov rozprávali svojim priateľom a rodine historky zo svojich ciest, ktoré boli plné detailov z exotických krajín. Fotky, ktoré im ukazovali, mohli iba ťažko vyjadriť skutočnú krásu a hodnotu získaných zážitkov. Junko sa často pokúšala opísať vôňu dažďového pralesa, večernej púšte alebo prázdnych ulíc po bujarých oslavách. Ako ale danú vôňu najlepšie vyjadriť? Môžeme ju zachytiť? Čoskoro pochopila, že vôňa je jedným z kľúčových prvkov pre vyjadrenie niektorých zážitkov a emócií. Aj keď je neviditeľná, je to práve vôňa, ktorá vo vás zanechá hlboký dojem a vtiahne vás hlboko do vašich spomienok a pocitov. A práve takto sa zrodila vášeň pre vône, ktorá dala vzniknúť čistým sójovým sviečkam a tyčinkovým difuzérom značky KOBO.