Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA SENSO + KVETY PIŽMA

53,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Kolekcia Senso sa pohráva s niekoľkými faktormi: krivkami, oblými tvarmi, jemnými neutrálnym farbami a elegantnou grafikou. Oválny tvar s hrubostenným sklom v telovej farbe je prednosťou tejto romantickej katalytickej lampy. Jedinečný rám aj precízne spracovaný prstienok so sofistikovanou grafikou vytvára z celej katalytickej lampy vznešený klenot.

Kolekce je navrhnutá Rozenn Mainguené, absolventkou École Boulle v Paríži a interiérovou architektkou a dizajnérkou, ktorá už 20 rokov tvorí a navrhuje vo svete luxusného tovaru.

Kvety pižma - Kvetinová vôňa, kde dominujú tóny púdrového kosatca a zmyselného bieleho pižma.

Hlava: mandarínka, ylang ylang
Srdce: kosatec, tuberóza
Základ: biele pižmo a jazmín

Charakteristika produktu

Kód 4734
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu MUSC FLOWER
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 250 ml
Farba béžová
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Senso
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
MAISON BERGER PARIS DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA SENSO + KVETY PIŽMA

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).