Maison Berger Paris

IMMERSION

KATALYTICKÁ LAMPA 290 ml
50,40 €
vypredané
Zjistit více o kolekci
Zápalky zadarmo ako darček.
Katalytická lampa Immersion ze stejnojménné kolekce je dílem známé návrhářky Rozenn Mainguené. Lampa je vyrobena ze silného průhledného skla v elegantním oválném designu, který mohl být zrealizován pouze díky technickému know-how Maison Berger Paris. Sofistikovaný tvar lampy je sladěný s aktuálními módními trendy a naznačuje pohyb a zároveň vyzývá k cestě do srdce nespoutané přírody.

Objem lampy: 290 ml
Výška lampy: 9,3 cm

Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4671
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Objem (ml) 290 ml
Farba šedá
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Immersion
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
KATALYTICKÁ LAMPA MAISON BERGER PARIS, 290 ml

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.