DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Diamant - katalytická lampa Lampe Berger, šedá

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Katalytická lampa Diamant francúzskej značky Lampe Berger je vyrobená z lakovaného šedého skla zdobeného reliéfom v podobe diamantu - inšpirované umeleckým štýlom Art Deco. Ikonický a módný tvar je zdobený reliéfom po celom tele lampy s impozantným maskulínnym tvarom, ktorý je navyše zdôraznený hranatú striebornú ochrannú krytkou. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy a ochranná krytka.
Objem lampy je 345 ml, výška 14,5 cm.

Ako používať
Diamant - katalytická lampa Lampe Berger, šedá

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min. 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.

Charakteristika produktu

Kód 4473
Druh Katalytické lampy
Objem 345 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Farba šedá
Krajina pôvodu Francúzsko