DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

ARTIČOKA - KATALYTICKÁ LAMPA LAMPE BERGER, SIVÁ

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
SIVÁ ARTIČOKA
Luxusná katalytická lampa Artičoka je reinkarnáciou legendárnych a kultových lámp svetoznámeho designéra Reného Laligue. Vzor lístkov artičoka na reliéfe lampy vzdává poctu mimoriadnej práci sklárov.
Korunka v prekríženom prevedení v cínovej farbe dodáva lampe znak elegancie.
Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver a ochranná krytka. Objem lampy je 390 ml, výška 15 cm.
Balené v darčekovej krabici s magnetickým zatváraním.

Ako používať
ARTIČOKA - KATALYTICKÁ LAMPA LAMPE BERGER, SIVÁ

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, keď tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.

Charakteristika produktu

Kód 4624
Druh Katalytické lampy
Objem 390 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Farba šedá
Krajina pôvodu Francúzsko