Maison Berger Paris

OLYMP – EXQUISTE SPARKLE

KATALYTICKÁ LAMPA 320 ml
45,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Kolekcia Olymp je inšpirovaná mýtickým svetom starovekého Grécka a horou Olymp. Dizajn kolekcie je inšpirovaný čistými rysmi, dedičstvom a starožitnosťami, ktorými antické Grécko disponuje. Do vašich interiérov prinesie sofistikovaný štýl.

Dizajn katalytickej lampy Olymp pripomína architektúru antických stĺpov. Lampa má zmyselne kypré telo s rovnou striebornou korunkou. K dispozícii je v sivej a medenej farbe, ktoré sú, rovnako ako pohľad z hory Olymp, jemné, avšak jemne zamračené a vzdušné.

Objem lampy: 320 ml
Výška lampy:

Charakteristika produktu

Kód 4555
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Vôňa/Názov produktu EXQUISTE SPARKLE
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 320 ml
Farba šedá
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia OLYMP
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
KATALYTICKÁ LAMPA MAISON BERGER PARIS – EXQUISTE SPARKLE, 320 ml

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min. 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.