Objednávky zadané do 15.12.2023 (vrátane) budú doručené pred Vianocami.

Medzinárodný deň žien každoročne pripadá na 8. marca. Pomôžeme vám s výberom vhodného darčeka a navyše včas, pretože niekedy to môže byť náročné. Prezrite si naše tipy nižšie alebo sa zastavte na jednej z kamenných predajní v Brne (Údolní 29) či v Prahe (Vinohradská 1595/31), kde vám naše skúsené asistentky poradia s výberom darčeka na mieru.

VŠETKY PRODUKTY V ZĽAVE
Pre využitie zľavy 20 % je nutné zadať kód v tvare MDZ20 v košíku v sekcii VAŠE ZĽAVY.

DARČEKY VO FARBÁCH LÁSKY?

Ružová a červená sú často považované za farby lásky, môžu byť pomyselným symbolom jemnosti a nehy. U nás nájdete niekoľko desiatok produktov v týchto farbách, s nápisom aj bez nápisu, elegantné aj hravé...

RADŠEJ NIEČO NEUTRÁLNE?

Nie všetky ženy uvítajú farebné vyhotovenie, teraz sú módne neutrálnejšie farby ako biela či béžová. Minimalistický štýl, jednoduchosť... V tom sa skrýva krása.

KVETINOVÁ VÔŇA NAMIESTO KVETOV?

Už vás nudí dávať stále dookola kvety a radi by ste tento rok oslnili niečím novým? Alebo chcete zostať pri tradícii kvetov, ale radi by ste kyticu doplnili ešte nejakým darčekom? Ponúkame kvetinové, ženské vône v rôznych vyhotoveniach... Od sviečok cez difuzéry až po aróma oleje.

KOLEKCIA PODPORUJÚCA VÝSKUM RAKOVINY PRSNÍKA

Kolekcia Women & Gentlemen vznikla na podporu výskumu rakoviny prsníka. Má svojím svetlom prinášať radosť všetkým – mužom aj ženám, ktorí sú týmto zákerným ochorením akokoľvek zasiahnutí. Motív vychádza z genderového symbolu pre ženu a muža. Dizajn kolekcie Women je znázornený nežnou púdrovo ružovou farbou. Vôňa spojuje magnólie, ruže a pižmo. Veľmi ženská a sofistikovaná vôňa kvetinovo-púdrového charakteru. Podporiť dobrú vec radosť ešte znásobuje.