DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Aróma olej 15ml, NATURAL, Millefiori, Pompelmo

10,40 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Osviežujúca vôňa Pompelmo (Grep) vo Vás vyvolá spomienky na leto. Svieži aróma olej použite pre aróma lampu či aróma prístroj.

Ako používať
Aróma olej 15ml, NATURAL, Millefiori, Pompelmo

Vodorozpustné vône môžu byť použité v ultrazvukových osviežovačoch vzduchu, zvlhčovačoch či trebárs olejových aróma lampách. Špeciálne zloženie roztoku ho robí kompatibilný s akýmkoľvek typom ultrazvukových osviežovačov aj zvlhčovačov vzduchu. Pohodlný a elegantný dávkovač umožňuje presné dávkovanie podľa vašich potrieb a zvykov. Pár kvapiek stačí pre jemnú a ľahkú vôňu, 10–15 kvapiek pre intenzívnejší efekt. Olej s objemom 15 ml s kvapkadlom. Spojte kvalitnú vôňu s efektívnou technikou v podobe ultrasonického difuzéru Millefiori Milano. Disponuje tichosťou, moderným a funkčným dizajnom a vďaka ultrazvukovej technológii zaručuje tiché, avšak stále prevoňanie. Chromatická zmena prispeje okamžite k vytvoreniu príjemnej a delikátna atmosféry. Naviac nevyžaruje teplo.

Charakteristika produktu

Kód 7FIPO
Kolekcia Ultrasonický difuzér + aróma oleje
Typ výrobku esenciálne oleje
Vôňa Pompelmo
Obdobie Jaro-Leto
Efekt Prevoňanie
Použitie Kuchyňa, pracovňa, chodba, spálňa (10 -20 m2) , Obývacia izba (20-30 m2)
Druh aromalampa a aromatický olej, vonný vosk
Charakter vône Svieža, citrusová
Typ vône Neutrálna
Výrobca Millefiori Milano