Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

LUMIERE – LIGHT & BAMBOO
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 120 ml
Ovládač Napájanie zo siete
Esteban Paris Parfums

LUMIERE – LIGHT & BAMBOO

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 120 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
59,00 €

Ultrazvukový difuzér Light & Bamboo je dokonalým spojením dreva a čiernej farby. Je ručne opletaný bambusovým drevom, ktoré v kombinácii s čiernou skvelo zapadá do väčšiny interiérov. Dizajnový kúsok v rozmeroch 18 cm výška, 15 cm šírka a s kapacitou 120 ml je skvelým spoločníkom na relaxáciu. Svetlo a svetelné efekty je možné využiť nezávisle od difúzie.

Na difuzéri je možné nastaviť niekoľko prevádzkových a svetelných režimov. Ponúka až tri intenzity svetla - intenzívny, upokojujúci aj efekt mihotajúceho sa svetla sviečky. Veľkým plusom difuzéra je možnosť ovládania na diaľkové ovládanie.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Kód CMP-206
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu LIGHT & BAMBOO
Objem (ml) 120 ml
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Lumiere
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Bambus
Rozmery prístroja 18 x 15 cm
Funkció Viac prevádzkových režimov, Rôzne intenzity svietivosti, Biele podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky)
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Áno
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – LIGHT & BAMBOO, 120 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie