Objednávky zadané do 15.12.2023 (vrátane) budú doručené pred Vianocami.

LUMIERE – LIGHT & BAMBOO
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 120 ml
Ovládač Napájanie zo siete
Esteban Paris Parfums

LUMIERE – LIGHT & BAMBOO

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 120 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
59,00 €

Ultrazvukový difuzér Light & Bamboo je dokonalým spojením dreva a čiernej farby. Je ručne opletaný bambusovým drevom, ktoré v kombinácii s čiernou skvelo zapadá do väčšiny interiérov. Dizajnový kúsok v rozmeroch 18 cm výška, 15 cm šírka a s kapacitou 120 ml je skvelým spoločníkom na relaxáciu. Svetlo a svetelné efekty je možné využiť nezávisle od difúzie.

Na difuzéri je možné nastaviť niekoľko prevádzkových a svetelných režimov. Ponúka až tri intenzity svetla - intenzívny, upokojujúci aj efekt mihotajúceho sa svetla sviečky. Veľkým plusom difuzéra je možnosť ovládania na diaľkové ovládanie.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód CMP-206
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu LIGHT & BAMBOO
Objem (ml) 120 ml
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Lumiere
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Bambus
Funkció Viac prevádzkových režimov, Rôzne intenzity svietivosti, Biele podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky)
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Áno
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums
Rozmery prístroja 18 x 15 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – LIGHT & BAMBOO, 120 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie