Estéban Paris Parfums

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, SIVÝ

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Difuzér Grand Art vyniká nielen svojimi štíhlymi líniami a čistým dizajnom, ale predovšetkým svojou veľkosťou! Nadčasový dizajn a výnimočná veľkosť (53 cm) činí z difuzéru neobvyklý, veľmi dizajnový interiérový doplnok. Vďaka diaľkovému ovládaniu (ktoré je súčasťou balenia) môžete ľubovoľne experimentovať s priestorom a vôňou.  

Na difuzéri je možné nastaviť tri operačné módy – 60 minút, 120 minút alebo non-stop difúziu, ktorá pri plne nabitej batérii a plnej nádržke s vodou trvá cca 12 hodín. 

Difuzér nie je podsvietený. 

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi.

Charakteristika produktu

Kód CMP-143
Výrobca Estéban Paris Parfums
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Farba šedá
Objem (ml) 250 ml
Pokrytie (m²) 50 m²
Materiál Plast
Krajina pôvodu Francúzsko
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Viac prevádzkových režimov, Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Áno
Výdrž batérie 3:30 hodín
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete 12 hodín
Výška (v) 53 cm
Priemer 22 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, SIVÝ

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.