Estéban Paris Parfums

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - TIMER, ČIERNY

69,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Dizajnový ultrazvukový difuzér Timer je nadčasovým prístrojom, ktorým si môžete prevoňať interiér vášho domu kedykoľvek budete chcieť – a to doslova. Vo vopred zvolený čas sa z prístroja začne príjemne vypúšťať vaša obľúbená vôňa. Môžete sa tak krásne prebúdzať spolu s obľúbenou vôňou alebo sa ňou privítať, akonáhle dorazíte domov. Tento difuzér si ľahko zamilujú všetci priaznivci moderných technológií.

V rámci prevoňania je možné nastaviť rôznu dĺžku prevádzky difuzéru – od 30, 60, 120, 180 minút až po funkciu non-stop, kedy sa po spotrebovaní všetkej vody prístroj automaticky vypne. Na difuzéri je taktiež možné nastaviť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód CMP-146
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu Timer
Objem (ml) 100 ml
Pokrytie (m²) 20 - 30 m²
Farba čierna
Výrobca Estéban Paris Parfums
Výška (v) 16 cm cm
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Plast
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie, Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete ± 5 hodín
Priemer 13 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - TIMER, ČIERNY

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.