DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Darček k nákupu

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - MULTIFUNKČNÝ, BIELY

45,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Revolučný spôsob prevoňania priestorov, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér možno použiť s akoukoľvek arómou či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne. Doprajte si domácu aromaterapiu.
Na difuzéru je možné nastaviť dva operačné módy (dĺžky prevádzky) - 30 min, non stop (cca 3h).
Výška difuzéra 19 cm, priemer 10 cm. Objem 100 ml.
Súčasťou balenia je vzorka aróma oleja Esteban.

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - MULTIFUNKČNÝ, BIELY

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť ako v čisto bielej farbe bez podsvietenia, tak aj vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód CMP-121
Druh Ultrazvukový difuzér
Výrobca Esteban
Farba biela
Krajina pôvodu Francúzsko
Objem 100 ml