Estéban Paris Parfums

ULTRASONICKÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, SIVÝ

149,00 €
na sklade
Výnimočná veľkosť robí z tohto difuzéra naozaj jedinečný dizajnový doplnok. Vďaka diaľkovému ovládaniu< b> máte navyše úplnú slobodu experimentovať s priestorom a vôňou.
Revolučný spôsob prevoňania priestoru, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér možno použiť s akýmkoľvek aróma či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne. Doprajte si domácu aromaterapii.
Na difuzéru je možné nastaviť dva operačné módy (dĺžky prevádzky): na batériu - 60 min, 120 min, non stop (cca 3h 30min), pri pripojení k elektrike - non stop až 10 h.
Výška difuzéru je 53 cm, max. šírka 22 cm. Objem nádržky je 250 ml.

Charakteristika produktu

Kód CMP-143
Druh Ultrazvukový difuzér
Objem (ml) 250 ml
Výrobca Estéban Paris Parfums
Farba šedá
Krajina pôvodu Francúzsko
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry

Ako používať
ULTRASONICKÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, SIVÝ

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Dokumenty a příručky