DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Darček k nákupu

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - ELESSENS, ČIERNY

69,00 EUR
Dostupnosť: vypredané
Revolučný spôsob prevoňania priestorov, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér možno použiť s akoukoľvek arómou či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne. Doprajte si domácu aromaterapiu.
Difuzér môže prevoniavať bez prerušenia viac ako 5 h.
Výška difuzéra je 13 cm, priemer 12 cm. Objem 100 ml.
Súčasťou balenia je vzorka aróma oleja Esteban.

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - ELESSENS, ČIERNY

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód CMP-150
Druh Ultrazvukový difuzér
Výrobca Esteban
Farba čierna
Krajina pôvodu Francúzsko
Objem 100 ml