Esteban

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - CITY POP, BIELY

39,00 EUR
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Revolučný spôsob prevoňania priestorov, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér možno použiť s akoukoľvek arómou či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne.
Doprajte si aromaterapiu doma alebo v kancelárii. Výhodou je kompaktná veľkosť difuzéru, navyše ho možno pomocou priloženého USB kábla pripojiť priamo k počítaču. Sieťový adaptér nie je súčasťou balenia.
Difuzér môže prevoniavať bez prerušenia až 11 h.
Výška difuzéra je 11 cm, priemer 9 cm. Objem 110 ml.
Súčasťou balenia je vzorka aróma oleja Esteban.

Charakteristika produktu

Kód CMP-153
Druh Ultrazvukový difuzér
Výrobca Esteban
Farba biela
Krajina pôvodu Francúzsko
Objem (ml) 110 ml
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - CITY POP, BIELY

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.