Estéban Paris Parfums

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - TIMER, ČIERNY

69,00 €
na sklade
Revolučný spôsob prevoňania priestorov, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér možno použiť s akoukoľvek arómou či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne. Doprajte si domácu aromaterapiu.
Na difuzéru je možné nastaviť niekoľko operačných módov (dĺžku prevádzky) - 30 min, 60 min, 120 min, 180 min, non stop (cca 5-7 h).
Displej ukazuje aktuálny čas, je možné ho používať aj ako budík.
Výška difuzéra je 16 cm, priemer 13 cm. Objem 100 ml.
Súčasťou balenia je vzorka aróma oleja Esteban.

Charakteristika produktu

Kód CMP-146
Druh Ultrazvukový difuzér
Výrobca Estéban Paris Parfums
Farba čierna
Krajina pôvodu Francúzsko
Objem (ml) 100 ml
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - TIMER, ČIERNY

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Dokumenty a příručky