Estéban Paris Parfums

VIANOČNÁ VONNÁ SVIEČKA ESTÉBAN - VIANOČNÝ STROMČEK, 170 G

15,90 €
vypredané - naskladníme 30. 9. 2021
Zápalky zadarmo ako darček.
Je to tá najkrajšia tradícia Vianoc, ktorú táto kolekcia produktov aj vďaka vybraným vôňam šíri do vašich domovov a zdieľa cez ne radosť a lásku.

Vonná sviečka z vianočnej kolekcie produktov v dózach z číreho mliečneho skla je jemne zdobená motívmi rozprávkového lesa, ktorý vystihuje hviezdnu noc, kedy prírodou presvitá žiar mesačného svetla so zlatistými odleskmi.

Vianočný stromček (Sapin exquis) - hrejivá drevitá vôňa, doslova óda na zimnú ríšu divov, ako stvorená pre vzácne chvíle strávené pri vianočnom stromčeku.

Charakteristika produktu

Kód ELN-068
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Vianočný stromček
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 40 hodín
Výrobca Estéban Paris Parfums
Kolekcia Christmas
Krajina pôvodu Francúzsko
Hmotnosť (g) 170 g

Ako používať
VIANOČNÁ VONNÁ SVIEČKA ESTÉBAN - VIANOČNÝ STROMČEK, 170 G

Sviečka obsahuje 100% prírodný vosk, neobsahuje farbivá a petrochemické deriváty. 100% prírodný bavlnený knôt. Kvalita vône je zachovaná za tepla aj za studena. Sviečky sú jedným z najdlhšie používaných bytových parfumov. Radíme ich medzi výrobky so strednou silou prevoňania, ktoré je skôr dlhodobejšieho charakteru. Jednoduchým zapálením sviečky dokážeme vytvoriť vcelku rýchlo a bez námahy príjemne jemne voňavú atmosféru, jej plameň navyše dodá miestu nádych romantiky a pocit tepla alebo bezpečia.