Esteban Paris Parfums

CHRISTMAS – SAPIN EXQUIS

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
19,90 €
na sklade
Je to tá najkrajšia tradícia Vianoc, ktorú táto kolekcia produktov aj vďaka vybraným vôňam šíri do vašich domovov a zdieľa cez ne radosť a lásku.

Tyčinkový difuzér z vianočnej kolekcie produktov v dózach z číreho mliečneho skla je jemne zdobený motívmi rozprávkového lesa, ktorý vystihuje hviezdnu noc, kedy prírodou presvitá žiar mesačného svetla so zlatistými odleskmi.

Tento tyčinkový difuzér má naviac okrem klasických tyčiniek aj drevenú aplikáciu v tvare stromčeka, vďaka ktorému sa uvoľňuje vôňa ešte o niečo intenzívnejšie.

Vianočný stromček (Sapin exquis) - hrejivá drevitá vôňa, doslova óda na zimnú ríšu divov, ako stvorená pre vzácne chvíle strávené pri vianočnom stromčeku.

Charakteristika produktu

Kód ELN-065
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu SAPIN EXQUIS
Charakter vône Drevitá, korenistá
Objem (ml) 100 ml
Výdrž 1-2 mesiace
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Christmas
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – SAPIN EXQUIS, 100 ml

Tyčinkový aróma difuzér zabezpečí stále prevoňanie vášho interiéru. Po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Náplň obsahuje denaturovaný alkohol bez ftalátu. Tyčinky sú vyrobené z prírodného materiálu. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.