Estéban Paris Parfums

VIANOČNÝ ARÓMA DIFUZÉR ESTÉBAN - VIANOČNÝ STROMČEK, 100 ML"

19,90 €
na sklade
Je to tá najkrajšia tradícia Vianoc, ktorú táto kolekcia produktov aj vďaka vybraným vôňam šíri do vašich domovov a zdieľa cez ne radosť a lásku.

Tyčinkový difuzér z vianočnej kolekcie produktov v dózach z číreho mliečneho skla je jemne zdobený motívmi rozprávkového lesa, ktorý vystihuje hviezdnu noc, kedy prírodou presvitá žiar mesačného svetla so zlatistými odleskmi.

Tento tyčinkový difuzér má naviac okrem klasických tyčiniek aj drevenú aplikáciu v tvare stromčeka, vďaka ktorému sa uvoľňuje vôňa ešte o niečo intenzívnejšie.

Vianočný stromček (Sapin exquis) - hrejivá drevitá vôňa, doslova óda na zimnú ríšu divov, ako stvorená pre vzácne chvíle strávené pri vianočnom stromčeku.

Charakteristika produktu

Kód ELN-065
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia Christmas
Výrobca Estéban Paris Parfums
Druh produktu Aroma difuzéry
Výdrž 1-2 mesiace
Objem (ml) 100 ml
Vôňa Vianočný stromček
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
VIANOČNÝ ARÓMA DIFUZÉR ESTÉBAN - VIANOČNÝ STROMČEK, 100 ML"

Tyčinkový aróma difuzér zabezpečí stále prevoňanie vášho interiéru. Po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Náplň obsahuje denaturovaný alkohol bez ftalátu. Tyčinky sú vyrobené z prírodného materiálu. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.