Mr&Mrs Fragrance

QUEEN – 02

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 500 ml
59,00 €
na sklade

Tyčinkový difuzér QUEEN – jedinečný, sofistikovaný a nadčasový. Presne taký je nový difuzér od značky Mr&Mrs Fragrance, ktorý svojím dizajnom vytvára dokonalú rovnováhu medzi klasicizmom a postmodernou. Nechajte sa okúzliť delikátnou vôňou, ktorá sa ukrýva v gravírovanej váze s ratanovými tyčinkami. Dizajn stvárnil Luca Trazzi. Vôňa vytvorená Lucom Maffei.

  • Vône kvet pomaranča – ruža – santalové drevo

Milujete sladšie vône? Tak to Vás očarí toto hravé spojenie kvetu pomarančovníka, zmyselnej ruže a drevitého charakteru santalu.

Súčasťou balenia sú ratanové tyčinky.

Charakteristika produktu

Kód JQUEEN50002V00
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu 02
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výdrž 4-6 mesiacov
Pokrytie (m²) 30 m²
Farba ružová
Výrobca Mr&Mrs Fragrance
Kolekcia Queen
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR MR&MRS FRAGRANCE – 02, 500 ml

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.