Zľava platí pri objednávke nad 20 EUR a nie je možné ju sčítať s ostatnými zľavami alebo akčnými ponukami.
Přihlášením souhlasíte se zasíláním obchodních zdělení a se zpracováním osobnách údajů.
Z odběru obchodních zdělení se můžete kdykoliv odhlásit.
NOVINKA V SORTIMENTE!
Mabou, sochy, ktoré prevoňajú interiér. Navyše s dopravou zadarmo po celý týždeň. ❤️
Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta
Jedinečné ručné spracovanie patentovaného porcelánu od prestížnej čínskej značky Chando. Vôňa do bytu s dizajnovou porcelánovou dekoráciou, ktorá prevonia menší priestor jemnou vôňou. Difuzér z kolekcie Urban odporúčame ako darček pre mužov. Darčekovo balené. Rozmery difuzéru 8cm×8cm×14cm.
Vôňa Zázvor a santalové drevo - Návyková pikantná kombinácia santalového dreva a čierneho korenia. Zaraďujeme ju medzi silné vône. Základ tvorí ambra, santalové drevo a oud, srdce korenené škoricou a šafránom, vrchol zo zázvoru, citrónu a čierneho korenia.
Kód
CUB505GS
Druh produktu
PORCELÁNOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu
GINGER & SANDALWOOD
Charakter vône
drevitá, korenistá
Objem (ml)
200 ml
Výdrž
2-3 mesiace
Farba
hnedá
Výrobca
Chando
Kolekcia
Urban
Krajina pôvodu
Čína
Odporúčania pre správne použitie
PORCELÁNOVÝ DIFUZÉR CHANDO – GINGER & SANDALWOOD, 200 ml
Otvorte fľaštičku obsahujúcu vôňu a opatrne nalejte jeho náplň do difuzéra, potom opatrne na ňu nasaďte porcelánovú dekoráciu, ktorá vďaka svojim patentovaným vlastnostiam dokáže vôňu absorbovať a jemne uvoľňovať do priestoru. Po minutí pôvodnej náplne odporúčame používať číre nefarbené náplne, ideálne od výrobcu Chando. Pri použití umelo zafarbenej náplne môže dôjsť k zmene farby porcelánu.