Culti

CULTI WELCOME ARÓMA DIFUZÉR 990 ML - AQQUA

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Vôňa Aqqua je doslova výbuchom pozitívnej energie. Je svieža, silná a vyvoláva pocit slobody. Také sú citrusové plody, korenie a bylinky v kombinácii s jantárom, doplnené vonnými drevami.
Charakterovo drevitá vôňa v novej jedinečnej kolekcii Welcome, ktorá ponúka kompletnú sadu voňavých produktov vhodných najmä do kúpeľne vo vybraných vôňach značky Culti Milano.
Dizajn výrobkov kolekcie Welcome odráža ikonický vzhľad difúzorov z kolekcie Culti Stile, avšak v modernej a praktickej transparentnej PET fľaši. To predovšetkým preto, aby nedošlo k rozbitiu difuzéra a použitie v kúpeľni tak bolo absolútne bezpečné.
Súčasťou balenia sú ratanové tyčinky.

Charakteristika produktu

Kód CWDAQQ1000
Druh Tyčinkové difuzéry
Objem (ml) 990 ml
Kolekcia Welcome
Výrobca Culti
Výdrž 4-6 mesiacov
Charakter vône Drevitá, korenistá
Krajina pôvodu Taliansko
Vôňa Aqqua
Pokrytie 30 - 50 m²
Druh produktu Aroma difuzéry

Ako používať
CULTI WELCOME ARÓMA DIFUZÉR 990 ML - AQQUA

Luxusná kolekcia aróma difuzérov CULTI začala vznikať už v roku 1988, kedy sa začalo experimentovať s rôznymi metódami prevoňania. Práve vtedy prišla totiž spoločnosť CULTI s originálnym nápadom, ktorý sa veľmi rýchlo stal najefektívnejším riešením pre prevoňanie priestorov, a to ako domácich, tak trebárs kancelárskych. Inšpiráciu mali talianski návrhári pritom úplne jednoduchú - v prútených ratanových košoch, ktoré boli namočené vo vode, ktorá sa z nich následne vyparila a dodala im ideálny pružnosť a tvarovateľnosť. Presne vtedy sa rozhodli spojiť ratanové drevo s osobitými vôňami. Odstráňte zátku na fľaštičke difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku je možné tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Tyčinky je možné znovu použiť alebo zameniť za nové, v závislosti na použitej vôni.