DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

-44 %

SADA BIO ESENCIÁLNYCH OLEJOV GALEO - ZIMNÉ OBDOBIE

15,00 EUR bežná cena 26,90 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

100% esenciálne BIO oleje
Škorica - prehriatie, povzbudenie, antibakteriálne účinky.
Eukalyptus radiata - protiinfekčné účinky, posilnenie horných dýchacích ciest a močových ciest.
Cypriš - upokojenie organizmu, sedatívum, repelentné účinky, pozitívny vplyv na CNS.

Ako používať
SADA BIO ESENCIÁLNYCH OLEJOV GALEO - ZIMNÉ OBDOBIE

Škorica - škorica napĺňa telo i dušu teplom, odstraňuje pocit samoty, tiaže a strachu. Zvyšuje inšpiráciu, vytvára pocit bezpečia a domáceho prostredia. Zlepšuje náladu, dodáva optimizmus a sebavedomie. Má jednu z najsilnejších antibakteriálnych účinkov v aromaterapii. Uľavuje pri nachladnutí, podporuje imunitný systém, prispieva k správnej funkcii srdca a obehovej sústavy. Má blahodarné účinky na pokožku.

Eukalyptus radiata - oproti druhu globulus je jemnejšia a menej intenzívna, vďaka tomu je vhodnejšia v tehotenstve a tiež pre deti už od 9. týždňa veku bábätka. Má výborné protiinfekčné účinky, najmä v oblasti horných dýchacích ciest a močových ciest. Uľavuje pri bronchitíde, uľahčuje vykašliavanie, pomáha pri zápaloch prínosových dutín, odstraňuje bolesť v krku. Pri ochorení znižuje horúčku, mierni bolesti hlavy, má antiseptické, antivírusové a antistafylokokové účinky - uvádza sa, že rozprašovacia emulzia 2% eukalyptové silice zničí 70% stafylokokov vo vzduchu. Je tiež vhodný pri infekciách kože a črevných problémoch - pôsobí protihnačkovo a vypudzuje črevné parazity. Je dobrý pre zníženie hladiny krvného cukru alebo ako stimulant srdcovej činnosti. Má pozitívne účinky na psychiku - posilňuje koncentráciu a pamäť, zlepšuje logické myslenie, tlmí záchvaty úzkosti a panického strachu. Odporúča sa kombinovať s levanduľovou, citrónovou, citronelovou, medovkovou, borovicovou, ružovou, rozmarínovou, mätovou silicou alebo s tea tree olejom.

Použitie:Odporúčame potrieť krk, šiju, hrdlo a okolie uší 4 kvapkami rozpustenými v troške rastlinného oleja 3x denne. Veľmi účinné je použitie v období chrípkových epidémií - ráno vtierať 4 kvapky rozpustené v troške rastlinného oleja do chodidiel po dobu 5-7 dní.

POZOR: Nepoužívať pri astme a epilepsii.

Cypriš - má antibakteriálne, dezodoračné a sedatívne účinky. Tíši bolesť, je mierne močopudný, lokálne sťahuje cievy, upokojuje organizmus, je vhodný pri neistote, úzkosti, nepriateľstve, depresii a posilňuje nervy. Pomáha pri problémoch spojených s menopauzou, ovplyvňuje menštruáciu, zmierňuje predmenštruačný syndróm. Je vhodný aj pri prechladnutí, chrípke, kašli, nádche aj alergickej nádche, pôsobí ako repelent.

Použitie:Vnútorné použitie - 1 kvapka v lyžici medu upokojuje suchý a dráždivý kašeľ. Na koži - pre dobrú žilovú cirkuláciu zmiešajte 4 kvapky s rastlinným olejom a vtierajte 3x denne do lýtok.

POZOR: Nepoužívajte v tehotenstve, pri epilepsii a vysokom krvnom tlaku. Tento olej nie je vhodný pre difúziu!

Upozornenie: Esenciálne oleje sú mimoriadne koncentrované, je teda nutné ich zriediť. Príliš vysoká koncentrácia môže spôsobiť bolesť hlavy alebo vyvolať alergickú reakciu na pokožke. Pred masážou preto odporúčame vykonať test znášanlivosti na predlaktí, kde je pokožka najcitlivejšia. Oleje nie sú rozpustné vo vode, zmiešajte ich teda vždy s rastlinným olejom alebo mliekom. Esenciálne oleje nenahrádzajú lieky! Predíďte kontaktu s očami a sliznicou. Uchovávajte vždy mimo dosahu detí!

Charakteristika produktu

Kód BIO206102GUIDE
Výrobca Galeo
Druh Esenciálne oleje
Vôňa Škorica, Eukalyptus, Cypriš
Krajina pôvodu Francúzsko