Maison Berger Paris

DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA COCOON DYMOVÁ + BAVLNENÁ STAROSTLIVOSŤ, LAMPE BERGER

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.

Nechajte svoj domov prevoňať vďaka štartovaciemu baleniu katalytickej lampy Cocoon a 180 ml parfumu Bavlnená starostlivosť.


Katalytická lampa je vyrobená z hrubostenného skla, má okrúhlu základňu a smerom hore sa mierne zužuje. Jej povrch je matný a transparentný, lampa je dokonale hladká. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver, ochranný kryt a 180 ml interiérového parfumu Lampe Berger.


Balenie obsahuje 180 ml interiérového parfému Bavlnená starostlivosť - čistá, ľahká, púdrová vôňa. Základ tvorí céder, pižmo, vanilka a biely med, v srdci má púdrové tóny a kvety pomarančovníka, hlavu parfému tvorí ruža, vonné silice a čerstvé tóny.


Objem lampy: 255 ml
Výška lampy: 13 cm

Charakteristika produktu

Kód 4641
Charakter vône Púdrová
Druh Katalytická lampa
Objem (ml) 255 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Farba šedá
Vôňa Bavlnená starostlivosť
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA COCOON DYMOVÁ + BAVLNENÁ STAROSTLIVOSŤ, LAMPE BERGER

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, keď tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.