Týždenné akcie
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB TSIVA 16 CM

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Sviečka Tsiva je opletená čiernymi palmovými listami s detailmi v prírodnej farbe, ktoré majú znázorňovať semená rastlín, dva malé vyrezávané rohy odkazujú na tradície bojovníkov, ktorými je sviečka inšpirovaná.

- Ručná práca robí každý kúsok originálom
- Veľkosť 16 cm, váha 1 kg, doba horenia 150 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: horiace drevo - grep - lístky eukalyptu

Čierna farba s béžovými akcentmi symbolizuje mužnosť kmeňa Mikea, drevitý charakter vône pripomína jedinečnú vôňu madagaskarského lesa spájajúca tóny horiaceho dreva, eukalyptu a grepfruitu.

Charakteristika produktu

Kód MAX16MT
Druh sviečky
Kolekcia Mikea
Krajina pôvodu Belgicko
Charakter vône Drevitá, korenistá
Farba čierno-béžová
Výrobca Baobab Collection
Vôňa horiace drevo-grep-eukalyptus
Typ vône Pánska
Hmotnosť (g) 1000 g
Výdrž 150 hodín

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB TSIVA 16 CM

Spoločnosť Baobab Collection zostala verná svojim africkým koreňom a ako limitovanú letnú kolekciu predstavuje rad Mikea, inšpirovaný starovekým kmeňom domorodcov žijúcich na Madagaskare. Tento, podľa mnohých vedcov najstarší kmeň, obýva oblasť suchých lesov už dlhšie ako 4000 rokov. Dodnes žije rovnakým spôsobom života ako ich predkovia, avšak v extrémnej chudobe, pretože pôvodne husté lesy, ktoré boli po stáročia ich domovom, boli práve kvôli ťažbe ružového dreva vyrúbané a neposkytujú im tak dostatok potravy. Obyvatelia kmeňa Mikea sú tak uväznení medzi svojím prírodným prostredím a ostatnými obyvateľmi Madagaskaru, ktorí ich odmietajú prijať medzi seba vo svojich dedinách. A tak v júli 2015 vznikla nadácia Mikea Forest, ktorá má za cieľ podporovať tento zabudnutý kmeň. Spoločnosť Baobab Collection prisľúbila v rámci humanitárnej pomoci darovať časť svojho zisku tejto nadácii na obnovenie lesov a umožnenie pravidelného prístupu k čistej vode. Spoločnosť Baobab Collection by rada poďakovala deťom kmeňa Mikea za ich vrelosť, úsmevy a ochotu fotografovať sa. Týmto by im chcela prejaviť česť a pomáhať im prosperovať tak dobre, aby každé dieťa malo prístup ku kvalitnému vzdelaniu.
To top