Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PARIS 10 CM

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Sviečka v bielo-striebornej farbe z limitovanej edície Paris, inšpirovaná kultovou architektúrou Eiffelovej veže. Sieťotlač, jemná ako čipka, pripomínajúca monumentálnu konštrukciu, sa tiahne okolo ručne fúkanej sklenenej vázy.

- Pri horení pripomínajú ornamenty na sviečke ikonickú architektúru Eiffelovej veže
- Veľkosť 10 cm, váha 500 g, doba horenia 60 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: tulipány Parterre - lipa - kvitnúci gaštan

Nádherná kvetinová vôňa inšpirovaná Trocadérskými záhradami.

Charakteristika produktu

Kód MAX10PA
Druh sviečky
Hmotnosť (g) 500 g
Výrobca Baobab Collection
Výdrž 60 hodín
Krajina pôvodu Belgicko
Druh produktu Vonné sviečky

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PARIS 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.