Týždenné akcie
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB MANOU 24 CM

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Sviečka Manou je opletená prírodnými palmovými listami s čiernymi vzormi, ktoré majú znázorňovať semená rastlín, dva malé vyrezávané rohy odkazujú na tradície bojovníkov, ktorými je inšpirovaná.

- Ručná práca robí každý kúsok originálom
- Veľkosť 24 cm, váha 3 kg, doba horenia 400 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: lístky mäty - koreň vetiveru - ylang-ylang

Vôňa sviečky kombinuje tóny vetiveru, lístkov mäty a ylang ylang. Vzniká tak svieža kombinácia, ktorá vás prenesie do srdca krajiny kmeňa Mikea, ktorého území v minulosti siahalo až ku kanálom Mozambiku.

Charakteristika produktu

Kód MAX24MM
Charakter vône Svieža, citrusová
Druh sviečky
Typ vône Neutrálna
Hmotnosť (g) 3000 g
Výrobca Baobab Collection
Farba béžovo-čierna
Vôňa vetiver-mäta-ylang-ylang
Výdrž 400 hodín
Krajina pôvodu Belgicko
Kolekcia Mikea

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB MANOU 24 CM

Spoločnosť Baobab Collection zostala verná svojim africkým koreňom a ako limitovanú letnú kolekciu predstavuje rad Mikea, inšpirovaný starovekým kmeňom domorodcov žijúcich na Madagaskare. Tento, podľa mnohých vedcov najstarší kmeň, obýva oblasť suchých lesov už dlhšie ako 4000 rokov. Dodnes žije rovnakým spôsobom života ako ich predkovia, avšak v extrémnej chudobe, pretože pôvodne husté lesy, ktoré boli po stáročia ich domovom, boli práve kvôli ťažbe ružového dreva vyrúbané a neposkytujú im tak dostatok potravy. Obyvatelia kmeňa Mikea sú tak uväznení medzi svojím prírodným prostredím a ostatnými obyvateľmi Madagaskaru, ktorí ich odmietajú prijať medzi seba vo svojich dedinách. A tak v júli 2015 vznikla nadácia Mikea Forest, ktorá má za cieľ podporovať tento zabudnutý kmeň. Spoločnosť Baobab Collection prisľúbila v rámci humanitárnej pomoci darovať časť svojho zisku tejto nadácii na obnovenie lesov a umožnenie pravidelného prístupu k čistej vode. Spoločnosť Baobab Collection by rada poďakovala deťom kmeňa Mikea za ich vrelosť, úsmevy a ochotu fotografovať sa. Týmto by im chcela prejaviť česť a pomáhať im prosperovať tak dobre, aby každé dieťa malo prístup ku kvalitnému vzdelaniu.