Zapaľovač zadarmo
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CYPRIUM 24 CM

218,00 €
na sklade
K nákupu dostanete ako darček plniteľný zapaľovač.
Vonné sviečky z kolekcie Les Exclusives sú vyrobené z kvalitného skla v metalickej farbe medi so zrkadlovým efektom. Vďaka jemne transparentnému dekoru môžete vidieť plameň sviečky, nielen z toho dôvodu sú sviečky z tejto kolekcie luxusným a dekoratívnym predmetom.

Vôňa: Santalové drevo - čierne korenie - pižmo

Podmanivý drevitý parfum zo santalového dreva, čierneho korenia a pižma dodá vášmu interiéru hrejivú a tajomnú atmosféru.

Charakteristika produktu

Kód MAX24CYP
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia Les Exclusives
Výrobca Baobab Collection
Druh produktu Vonné sviečky
Farba medená
Výdrž 400 hodín
Hmotnosť (g) 3000 g
Vôňa Santalové drevo - čierne korenie - pižmo
Krajina pôvodu Belgicko

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CYPRIUM 24 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.