Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB HIGH SOCIETY - GATSBY 10 CM

94,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Kolekcia vonných sviečok „Gatsby“ vzniká ako odkaz na obľúbené literárne dielo F. Scotta Fitzgeralda, ktoré bolo neskôr aj sfilmované. Hlavného hrdinu postavy Gatsbyho stvárnil uznávaný herec Leonardo DiCaprio. Gatsby je literárnou postavou, ktorá najlepšie vystihuje americký sen. Skrz túto hlavnú postavu sa ponoríme do vysokej spoločnosti, kde peniaze znamenajú ľahký prístup k americkej vyššej vrstve a honosnému životu plnému pompéznych večierkov vo veľkých rezidenciách plných skvostného nábytku z vzácneho dreva a zamatu, sklenených ručne vytváraných lustrov a nestarnúceho luxusného vybavenia z krištáľu. Vôňa: kadidlo – americké korenie – ambra.
Vonná sviečka Gatsby je zasadená do ručne fúkaného temne zeleného skla, ktoré je profesionálne gravírované geometrickými tvarmi v štýle art deco. V miestach gravírovania zostáva sklo priehľadné, čím je sviečke prepožičaný drahocenný a magický vzhľad najmä v momentoch, kedy sa po zapálení sviečky plameň vkusne odráža o gravírované ornamenty. Vonná sviečka Gatsby vám tak vytvorí zo všetkých večerov slávnostné okamihy v noblesnom štýle.

Charakteristika produktu

Kód MAX10HSG
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu GATSBY
Charakter vône Korenená
Výdrž 60 hodín
Farba zelená
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia High Society
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB HIGH SOCIETY - GATSBY 10 CM

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.