DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

VONAKJŠIA VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ELEMENTS PROTI KOMÁROM - FUEGO, 10 CM

89,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Sviečka z kolekcie Elements. Spoločnosť Baobab oslovila portugalských odborníkov na keramiku so žiadosťou vytvoriť také obaly na sviečky, ktoré odolajú vonkajšiemu prostrediu a budú zároveň dizajnovým doplnkom pre vaše záhrady a terasy. Vznikla tak kolekcia vonkajších sviečok, ktorá navyše svojou repelentnou vôňou odpudzuje nežiadujúci hmyz. Vzory keramických obalov sú inšpirované prírodnými úkazmi ako je jazero Natron (Tanzánia), jazero Magadi (Keňa) alebo ľadovec Fjallsjokull (Island).

 Silnejší knôt
 Vôňa s repelentnými účinkami
 Keramika odolná voči rôznym teplotám

Vôňa: mäta pieporná - pelargónie - naplavené drevo

Ako používať
VONAKJŠIA VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ELEMENTS PROTI KOMÁROM - FUEGO, 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.

Charakteristika produktu

Kód MAX10EFU
Charakter vône Kvetinová
Druh Vonná sviečka
Kolekcia Elements
Výrobca Baobab Collection
Vôňa Mäta pieporná - pelargónie - naplavené drevo
Krajina pôvodu Belgicko
Trvanlivosť 60 hodín
Hmotnosť 500 g