Baobab Collection

VONAKJŠIA VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ELEMENTS PROTI KOMÁROM - FUEGO, 10 CM

89,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Sviečka z kolekcie Elements. Spoločnosť Baobab oslovila portugalských odborníkov na keramiku so žiadosťou vytvoriť také obaly na sviečky, ktoré odolajú vonkajšiemu prostrediu a budú zároveň dizajnovým doplnkom pre vaše záhrady a terasy. Vznikla tak kolekcia vonkajších sviečok, ktorá navyše svojou repelentnou vôňou odpudzuje nežiadujúci hmyz. Vzory keramických obalov sú inšpirované prírodnými úkazmi ako je jazero Natron (Tanzánia), jazero Magadi (Keňa) alebo ľadovec Fjallsjokull (Island).

 Silnejší knôt
 Vôňa s repelentnými účinkami
 Keramika odolná voči rôznym teplotám

Vôňa: mäta pieporná - pelargónie - naplavené drevo

Charakteristika produktu

Kód MAX10EFU
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonná sviečka
Vôňa/Názov produktu Mäta pieporná - pelargónie - naplavené drevo
Charakter vône Kvetinová
Výdrž 60 hodín
Farba oranžová
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Elements
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Ako používať
VONAKJŠIA VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ELEMENTS PROTI KOMÁROM - FUEGO, 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.