Baobab Collection

LUXUSNÁ BAOBAB VONNÁ SVIEČKA EDEN FOREST 24 CM

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Sviečka v bielej farbe s ornamentmi z roztavených zelených, modrých a žltých periel v limitovanej kolekcii Eden.

- Ručná práca robí každá kúsok originálom
- Veľkosť 24 cm, váha 3 kg, doba horenia 400 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: Vôňa sviečky Forest je sviežou, ľahkou vôňou vytvorenou spojením grepu, vetiveru a zeleného čajov.

Kolekcia Eden oslavuje príchod leta v trilógii vôní a farebných motívov pripomínajúcich najkrajší scenérie letné krajiny - rozkvitnuté lúky, pestrofarebnosť prímorských letovísk, žeravého afrického pobrežia a morských hlbín.
Grafickú podobu jednotlivým motívom prepožičal Cyril Destrade.

Charakteristika produktu

Kód MAX24EF
Druh sviečky
Výrobca Baobab Collection
Farba zelená
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 3000 g
Výdrž 400 hodín
Vôňa Grep - vetiver - zelený čaj
Charakter vône Svieža, citrusová
Kolekcia Eden
Typ vône Neutrálna
Druh produktu Vonné sviečky

Ako používať
LUXUSNÁ BAOBAB VONNÁ SVIEČKA EDEN FOREST 24 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.