Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB DISCO S 54 35 CM

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Sviečka Studio 54 pripomína najpozoruhodnejšie newyorské diskotéky 70. rokov. Studio 54 privítalo vo svojej dobe tie najväčšie hviezdy, kráľovné diska tu pravidelne rozhýbávali tanečný parket svojimi hitmi. Svojím farebným metalickým vzhľadom odkazuje sviečka na toľko obľúbené disko gule odrážajúce svetlá reflektorov. Obal sviečky sa pri horení stáva transparentným.

- Ručná práca robí každý kúsok originálom
- Veľkosť 35 cm, váha 6,5 kg, doba horenia 800 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa sviečky zachytáva prelínajúce sa vône jednotlivých tanečníkov, snúbi v sebe tóny neroli, ylang ylang a santalového dreva.

Charakteristika produktu

Kód MAX35D54
Druh sviečky
Hmotnosť (g) 6500 g
Výrobca Baobab Collection
Krajina pôvodu Belgicko
Kolekcia Disco
Druh produktu Vonné sviečky

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB DISCO S 54 35 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.