Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB TINA 24 CM

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Vonná sviečka Tina predstavuje svojím vzhľadom dvojznačnosť. Nechajte vyniknúť jej fascinujúcu zmes metalických farieb prechádzajúci od púdrovo ružovej až po pruskú modrú v žiare plápolajúcich plamienkov. Obal sviečky sa pri horení stáva transparentným.

- Ručná práca robí každý kúsok originálom
- Veľkosť 24 cm, váha 3 kg, doba horenia 400 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Očarujúce vône kombinujúce mužské a ženské tóny sú dokonale vyváženou symfóniou bergamotu, cédru a pižma.

Charakteristika produktu

Kód MAX24DTI
Druh sviečky
Hmotnosť (g) 3000 g
Výrobca Baobab Collection
Výdrž 400 hodín
Krajina pôvodu Belgicko
Kolekcia Disco
Vôňa bergamot-cedr-pižmo
Farba fialová, staroružová
Druh produktu Vonné sviečky

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB TINA 24 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.