Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CASHMERE 10 CM

92,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Kolekcia vonných sviečok „Cashmere“ je inšpirovaná slávnym kašmírovým vzorom z Indie a Perzie. Ten bol predstavený európskym súdom v 17. storočí pozdĺž Hodvábnej cesty. Kašmírový vzor sa skoro stal luxusným a exotickým symbolom s puncom vzácnosti, z drahých látok tkaných z tohto motívu sa stali vyhľadávané predmety.
Vôňa: bergamot – céder – pižmo
Vonná sviečka Cashmere je zdobená vzorom z 9karátového zlata na čiernom podklade. Jej dizajn je premyslený do posledného detailu. Vzor sviečky jemne zakrýva ručne fúkané sklo. Drobné zelené, červené a modré detaily odkazujú na farebnú schému inej kolekcie vonných sviečok Baobab - High Society.

Charakteristika produktu

Kód MAX10CAS
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia Cashmere
Výrobca Baobab Collection
Druh produktu Vonné sviečky
Výdrž 60 hodín
Hmotnosť (g) 500 g
Krajina pôvodu Belgicko

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CASHMERE 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.