Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB BORGIA - LUCREZIA, 16 CM

148,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Lucrezia, narodená v roku 1480, bola dcérou Rodriga Borgia a sestry Cesara. Lucrezia splnila ambície svojej rodiny a jej sobáš s Alfonzom I d'Este, vojvodom z Ferrary, jej priniesol hľadanú vyrovnanosť a umožnil jej venovať sa vzdelávaniu svojich detí a láske k umeniu.

Vôňa: galbanum – kosatec – vetiver
Jemná kvetinová vôňa je zmesou galbana, kosatca a vetiveru. Je dokonalým stelesnením ženskosti a vyrovnanosti.

- veľkosť 16 cm, váha 1 kg, čas horenia 150 hodín
- vysokokvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu

Charakteristika produktu

Kód MAX16BLU
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu LUCREZIA
Charakter vône Kvetinová
Výdrž 150 hodín
Farba žltá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Borgia
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 1000 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB BORGIA - LUCREZIA, 16 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.