Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB BORGIA - CÉSAR, 10 CM

100,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Vonné sviečky z kolekcie Borgia sú vyrobené z ručne fúkaného skla s ručne vybrúseným mriežkovým vzorom a grafickými kvetinami. Tento motív pripomína renesančné výšivky či nástenné fresky.

Cesar Borgia, narodený v roku 1475 v Ríme, vyrástol v nádherných renesančných palácoch. Stal sa z neho veľmi ambiciózny mladý princ. Veľmi rýchlo opustil svoje cirkevné povinnosti a sústredil sa na vojnové umenie, pre ktoré mal veľmi jedinečný talent.

Vôňa: kadidlo – céder – ambra
Vôňa kadidla, cédru a ambry vás zavedie späť v čase do tajomného, zvodného vesmíru tejto historickej postavy.

Charakteristika produktu

Kód MAX10BCE
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu CÉSAR
Výdrž 60 hodín
Farba šedá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Borgia
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB BORGIA - CÉSAR, 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.