Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB AURUM 8 CM

50,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Sviečka v zlatej farbe z exkluzívnej kolekcie Les Exclusives - tvorené radom Aurum a Platinum.

- Pri horení sa sklenený povrch sviečky stáva transparentným
- Veľkosť 8 cm, váha 190 g, doba horenia 30 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonické čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.


Vôňa: vzácny jazmín a pižmo

Podmanivá, kvetinovo púdrová vôňa, predstavujúce ženský prvok tejto kolekcie, v dokonalej symbióze s mužským elementom Platinum.

Charakteristika produktu

Kód MAX08AU
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh sviečky
Vôňa/Názov produktu Vzácny jazmín - pižmo
Charakter vône Kvetinová
Výdrž 30 hodín
Farba zlatá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Les Exclusives
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 190 g
Typ vône Dámska

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB AURUM 8 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.